Мер: чиновники, які роздавали землі для тимчасових споруд, працювати не будуть

мерСьогодні, 15 березня, під час зустрічі з підприємцями в адміністрації Заводського району мер Миколаєва Олександр Сенкевич розповів, що зараз йде активна робота з підготовки комплексної схеми розміщення тимчасових споруд в Миколаєві, згідно з якою в подальшому будуть видаватися дозволи на установку споруд в місті.

Про це пише Миколаївський центр журналістських розслідувань.

«Те, що зараз відбувається з архітектурним виглядом Миколаєва - велика кількість зовнішньої реклами, незаконно встановлені будки, потрібно виправити, - сказав мер. - Деякі будки мають право власності, і їх власники зараз намагаються відхопити землю. Як вони отримали це право власності? Це інше питання. До юстиції, до Центру надання послуг. Як проходили документи і виділялися адреси ... для тимчасових пересувних споруд? Ці питання мають корупційну складову, ми розбираємося, хто видавав їх. Ці чиновники працювати в міськвиконкомі не будуть».

Мер торкнувся і теми рекламних конструкцій. Як відомо, вже тривалий час в міськвиконкомі «зависло» кілька десятків заяв на встановлення нових рекламних конструкцій в місті.

«Звернення з установки конструкцій, які вже два роки перебувають у розряді невизначених, будуть відхилені. У проекті рішення на найближчий виконком з 500 конструкцій погоджено 5. Ми відмовили за формальними ознаками. Встановимо правила гри, і в подальшому підприємці зможуть подати свої заявки і встановити рекламоносії », - зазначив мер.