У Саакашвілі не підтверджують створення політичної партії, але прагнуть “змінити еліти”

RUHЯк повідомляли деякі ЗМІ, команда голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі хоче створити політичну партію.

Зокрема, видання “Корупція Інфо” наводило слова виконуючого обов’язки заступника голови Одеської ОДА з питань інвестицій та розвитку Саші Боровика:

“Скоро у нас буде політична програма, по суті – передвиборна. Це буде правоцентристська, фіскально-консервативна і соціально-ліберальна программа”.

Боровик також на своїй сторінці у Фейсбук 14 березня 2016 року написав:

Наше завдання - зробити те, що під час постреволюційних виборів зробили як частину трансформації країни східної Європи – поміняти політичні еліти. Саакашвілі сказав, що “моя амбіція – змінити політичні еліти”. Я думаю, це стосується практично всіх, кого ви бачите на політичному небосхилі останні 10 років. Це і президент, і прем'єр, і організації навколо них. Порошенко був одним із батьків-засновників "Партії регіонів", він був у МЗС і Мінекономіки. Давайте дивитися на Яценюка. Він чистий постсовдепівский політик і бюрократ, який був і в НБУ, і в парламенті. Так само збудовані їх команди. Якщо ви подивитеся на секретаріат Кабміну, це всі "старі" люди. Те ж і в їхніх партіях. Якщо дивитися на домайданівські партії… БПП на 25% – це регіонали. В НФ – відщепенці від БЮТу. Тобто, це теж стара структура. Їх всіх треба вивести з Української політики шляхом демократичних виборів, які прореформаторським силам треба виграти”.

Разом із тим, він спростував ствердження ЗМІ про створення політичної партії на чолі із Міхеїлом Саакашвілі.

У контексті інтерв'ю газеті “Сегодня” я хочу зробити спростування того, що створюється або створилася нова партія. “Рух за очищення” – це об'єднання, створене як широкий форум боротьби проти корупції. Зараз пишеться програма цього Руху, і я висловлюю свої побажання того, якою ця програма і майбутнє Руху повинні бути. Роблячи це, я представляю виключно свої погляди і побажання. Я не представляю ні координаційну раду Руху, ні когось з її членів. Я дуже шкодую, що мої відповіді в інтерв'ю були інтерпретовані як проголошення нової партії. Це не відповідає дійсності. Я теж шкодую про те, що мої відповіді інтерпретували як позицію організації або широку думку учасників Руху та його Координаційної Ради”, – зазначив Боровик.

“Ні корупції!  – за матеріалами ЗМІ та Фейсбук