Прокуратура відкрила справу за виведення з держвласності будівлі Палацу спорту для «Рибальського стану»

Фото: ДТ

Фото: ДТ

У Миколаєві відкрили кримінальне провадження за фактом зловживання службовими повноваженнями посадовими особами Палацу спорту Миколаївського обласного управління з фізичного виховання та спорту, які допомогли приватним особам вивести з держвласності будівлю гребний бази, яке згодом реконструювали під розважальний комплекс.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області, пише «Преступности. НЕТ».

«Встановлено, що посадові особи, діючи в інтересах одного з приватних підприємств міста Миколаєва, не вжили заходів до повернення державі майна - будівель і споруд гребний бази, розташованої по проспекту Героїв Сталінграда, 4 в місті Миколаєві на березі річки Південний Буг», - йдеться в повідомленні.

У прокуратурі додали, що, незважаючи на припинення договору оренди гребний бази, керівником Палацу спорту з квітня 2006 року не було прийнято жодних заходів до фактичного повернення зазначеної бази в державну власність.

«В результаті чого орендарем (приватним підприємством) самовільно здійснено її реконструкцію в розважальний комплекс. Через незаконні дій посадових осіб Палацу спорту з державної власності вибуло нерухоме майно, розташоване на земельній ділянці площею 0,5 га», - додали у відомстві.

Варто відзначити, що за інформацією «Преступности.НЕТ», отриманої від достовірного джерела в правоохоронних органах, мова йде про розважальному комплексі «Рибальський стан», який розташований на території Палацу спорту.

У 2006 році директором Палацу спорту був Сергій Бондаренко, який в червні минулого року був призначений на посаду директора ДЮСОК мікрорайону Намив міста Миколаєва.