Практично всі посадовці райадміністрацій Львова отримали матдопомоги

88_mainПрактично всі посадові особи і працівники районних адміністрацій Львівської міської ради (ЛМР) отримували матеріальну допомогу на оздоровлення, а також матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у 2015 році.

Про це «Ні корупції!» повідомили у Франківській, Личаківській, Галицькій та Залізничній районних адміністраціях ЛМР.

Зазначимо, що якщо матеріальна допомога на оздоровлення виплачується керівниками органів виконавчої влади своїм працівникам у межах установленого фонду та при наданні щорічної відпустки, то матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань працівників державних органів виплачується лише на підставі письмового звернення працівника і в певних ситуаціях.

При цьому розмір виплати не повинен перевищувати середньомісячної заробітної плати працівника.

Як уже повідомляв «Ні корупції!», Київська та Львівська міські ради зробили з матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань стабільну щорічну надбавку до зарплати своїм працівникам. При цьому, згідно з законом, надання такої допомоги є не обов’язковим, а виплати здійснюються лише за певних умов.

«Ні корупції!» має у своєму розпорядженні копії документів з розмірами виплачених у 2015 році  матеріальних допомог – на оздоровлення і на вирішення соціально-побутових питань – посадовцям районних адміністрацій Львівської міської ради.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12