Коломойський закликав Саакашвілі “йти до лазні, а не до синагоги”

І.Коломойський. Фото зі сторінки ukr.media

І.Коломойський. Фото зі сторінки ukr.media

Відомий бізнесмен, екс-голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігор Коломойський прокоментував заяву голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі про те, що він "втручається" в проведення антикорупційних форумів "Руху за очищення".

У поясненні виданню “Українська правда” Коломойський заявив, що не має до цього ніякого відношення.

"Якщо це "Рух за очищення", то чиститися треба у лазні, а не у синагозі", – додав Коломойський.

Як відомо, раніше Саакашвілі заявив, що Коломойський втручається у проведення форумів, запланованих у Дніпропетровську та Запоріжжі на 15 і 16 березня, в зв'язку з чим заходи буде перенесено на 20 і 21 березня.

Зокрема, за словами Саакашвілі, у Дніпропетровську організаторам форуму "раптово відмовили в оренді завчасно замовленого залу "Менора", а інші приміщення, нібито під тиском олігарха, "просто відмовляються співпрацювати".

Він додав, що в Одесі "посилюється всебічне протистояння Яценюка і його команди, включаючи голову ДФС Насірова, одному з наших головних проектів - "Відкритий митний простір".

"Тепер до цього протистояння активно приєдналась і міська влада. Наступного тижня я буду змушений безвиїзно перебувати в Одесі, щоб захистити можливість створення митниці, яка виключатиме будь-яку можливість корупції", - повідомив Саакашвілі.

Культурно-діловий центр "Менора" – найбільший у світі єврейський комплекс, побудований за фінансової участі Ігоря Коломойського, містить у собі синагогу, музей Голокосту, банкетний зал на 2 тисячі осіб, фешенебельний готель, кошерні ресторани, бібліотеку та приміщення для конференцій і семінарів, повідомляє “Українська правда”.

УП