Затримали завкафедрою вишу, яка вимагала за залік 200 доларів

хабарЗа здачу заліку з англійської мови викладач вимагала від студента неправомірну вигоду. В інституті жінку і затримали, пише «Курс».

Дізнавшись про те, що без внесення коштів до "благодійного фонду", залік з іноземної мови студент не складе, він звернувся до Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції в Івано-Франківській області.

Під час перевірки працівниками УЗЕ отриманої інформації вона підтвердилась, повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Встановлено, що 38-річна завідувач кафедрою іноземних мов вищого навчального закладу за допуск та успішне складання заліку з англійської мови вимагала неправомірну вигоду.

Слідчим управлінням ГУНП України в Івано-Франківській області відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

10 березня за отримання неправомірної вигоди правоохоронці затримали викладача у службовому кабінеті. У неї вилучено 200 доларів США, отриманих від студента.

Грошові кошти долучено до матеріалів кримінального провадження.

На цей час завкафедри вишу затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За отримання неправомірної вигоди жінці загрожує від 5 до 10 років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Як вдалося дізнатися КУРСу з власних джерел, йдеться про завкафедри Івано-Франківського інституту менеджменту та економіки «Галицька академія».