Заліки з англійської викладач оцінювала в доларах

DOLLARСтудент одного із вищих навчальних закладів на Івано-Франківщині, дізнавшись про те, що без внесення коштів до "благодійного фонду" залік з іноземної мови він не складе, звернувся до Управління захисту економіки Національної поліції. Під час перевірки отриманої інформації правоохоронці її підтвердили.

Було встановлено, що  38-річна завідувач кафедрою іноземних мов вищого навчального закладу за допуск та успішне складання заліку з англійської мови вимагала хабар.

10 березня 2016 року правоохоронці затримали викладача у службовому кабінеті. У неї вилучено 200 доларів США, отриманих від студента. Гроші долучено до матеріалів кримінального провадження, а заідувачку кафедрою затримано за статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчим управлінням ГУНП України в Івано-Франківській області відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

За отримання неправомірної вигоди хабарниці загрожує від 5-ти до 10-ти років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Департамент захисту економіки Нацполіції