Миколаївська поліція не побачила криміналу в справі про розкрадання бюджетних коштів

Фото: ДТ

Фото: ДТ

Слідчий Корабельного відділення поліції ГУ Національної поліції в Миколаївській області прийняв рішення про закриття кримінального провадження за фактом нецільової розтрати посадовими особами ТОВ «Укрспецобладнання» бюджетних коштів, призначених для ліквідації підтоплення Широкої Балки.

Як повідомляє Миколаївський центр журналістських розслідувань, справу закрито у зв'язку з відсутністю складу правопорушення.

Раніше повідомлялося, що прокуратура Корабельного району Миколаєва розпочало кримінальне провадження (ч.2. Ст. 191 КК України) за цим фактом.

Безпосереднім приводом для розслідування була публікація на сайті Миколаївського центру журналістських розслідувань статті «Операція« Ліквідація », в якій розповідалося про давню проблему підтоплення в одному з мікрорайонів Миколаєва - Широкій Балці.

У 2009 році після сильної повені фахівці Департаменту ЖКГ приступили до будівництва дренажної системи. Було проведено тендер, переможцем якого стало ТОВ «Укрспецобладнання», в результаті чого нецільовим шляхом було використано понад 5,4 млн. грн. Журналісти Центру журналістських розслідувань з'ясували, що чиновники ЖКГ закривали акти робіт, які фірма не виконувала, через що проблема з підтопленням залишилася невирішеною. У своє виправдання чиновники назвали неякісний проект, а також недбалість і несумлінність фірми «Укрспецобладнання».

Варто відзначити, що ця ж фірма підписала договір з Департаментом житлово-комунального господарства Миколаївського міськвиконкому про очищення міських трубопроводів, колекторів і колодязів протягом 2016 року.