“Київстар” заборгував 1 мільярд гривень податків – ДФС

STARДержавна фіскальна служба констатує несплату понад 1 мільярда гривень податків оператором мобільного зв'язку компанією "Київстар".

Про це на прес-конференції повідомив голова ДФС Роман Насіров, передає "Економічна правда" з посиланням на "Українські Новини".

За словами Насірова, ДФС провела планову перевірку компанії, в результаті якої виявилено несплату 1 мільярда гривень податків.

Насіров додав, що основна частина несплаченої суми - це податок на прибуток.

Раніше повідомлялося, що ДФС вимагає у телекомунікаційного оператора "Київстар" понад 1 мільярд гривень податку за угоду з фірмою Сергія Курченка.

Водночас президент мобільного оператора компанії "Київстар" Петро Чернишов заявив про відсутність у компанії податкових заборгованостей.

2015 рік оператор мобільного зв'язку компанія "Київстар" (Київ) закінчила з прибутком до вирахування податків, відсотків і амортизації (EBITDA) 6,332 мільярда гривень.

Компанія "Київстар" входить до складу української бізнес-одиниці міжнародного оператора зв'язку Vimpel Com, який в Україні більшість послуг надає під брендом "Київстар".

“Економічна правда”