Суд повторно заарештував кошти на пенсійному рахунку Азарова – Генпрокуратура

М.Азаров. Фото зі сторінки obozrevatel.com

М.Азаров. Фото зі сторінки obozrevatel.com

Генеральна прокуратура України заявляє, що суд повторно заарештував грошові кошти, що знаходяться на пенсійному рахунку екс-прем'єр-міністра Миколи Азарова.

Про це УНІАН повідомили в Управлінні зв'язків з громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури у зв'язку з поширенням інформації про те, що Азарову, за рішенням Апеляційного суду Києва, має бути подовжена виплата української пенсії.

Як пояснюють в ГПУ, "дійсно, рішенням Апеляційного суду міста Києва від 04 лютого 2016 року було скасовано постанову слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 21 грудня 2015 року про накладення арешту на пенсію (грошові виплати) Азарова".

Разом з тим, Управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури в ході досудового розслідування кримінального провадження стосовно Азарова повторно звернулося з відповідним клопотанням до слідчого судді Печерського районного суду Києва, постановою якого від 24 лютого 2016 року зазначене клопотання задоволено та накладено арешт на грошові кошти, що знаходяться на пенсійному рахунку екс-прем'єр-міністра Азарова, заявили в ГПУ.

Як повідомляв УНІАН, наприкінці 2015 року Печерський райсуд Києва заарештував пенсійний рахунок екс-прем'єра Азарова. Арешт був накладений за клопотанням слідчого Генпрокуратури в рамках розслідування кримінального провадження за фактом змови екс-президента Віктора Януковича, Азарова, екс-міністра фінансів Юрія Колобова, екс-голови правління «Укртелекому» Георгія Дзекона і директора ТОВ «ЕСУ» Іллі Солодовского.

УНІАН

Довідка “Ні корупції!”

Як ми повідомляли, Апеляційний суд Києва виніс рішення про розблокування пенсійного рахунку екс прем’єр-міністра України Миколи Азарова. Це повідомлення розміщене в Єдиному реєстрі судових рішень.

“Ні корупції!” також інформував, що міністр соцполітики Павло Розенко запевнив: пенсія екс-прем’єру Миколі Азарову не нараховується. Про це він написав у своєму Твіттері 10 березня 2016 року, коментуючи повідомлення про те, що Апеляційний суд Києва виніс рішення про розблокування пенсійного рахунку колишнього прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

Пенсія Азарову не нараховується і нараховуватися не буде, не виплачувалася і виплачуватися не буде. Суд лише відновив йому рахунок в банку”, – повідомив Розенко.

На запитання журналістів Розенко відповів: “Відновлено доступ до старого пенсійного рахунку в “Ощаді”. Але туди вже понад рік не здійснюється жодних перерахувань пенсії“.