Ревізор запропонував бізнесменові «виписати журнали» на 500 гривень

Гроші 600 ОбозВін зізнався у хабарництві і відбувся штрафом в 17 тис. гривень.

Про це пише «Перша інстанція».

На хабарі попався головний державний ревізор-інспектор відділу контрольно-перевірочної роботи доходів і зборів з фізичних осіб Вінницької податкової інспекції.

Виходячи з матеріалів досудового розслідування, в липні до нього звернувся підприємець з проханням зняти його з обліку, оскільки завершив свою комерційну діяльність.

За проведення документальної перевірки та податкової інспекції, необхідних для зняття з обліку, ревізор запросив у бізнесмена 500 гривень. Під час отримання цього хабара інспектора затримала міліція.

На суді обвинувачений повністю визнав свою провину в інкримінованому йому за ч.1 ст. 368 КК України злочин - отримання хабара з використанням службового становища.

Він пояснив, що запропонував потерпілому «виписати журнали» з податкового законодавства на 500 гривень, але не вимагав гроші в свою кишеню.

В результаті суд виніс обвинувальний вирок і обрав мірою покарання штраф в 17 тис. гривень з позбавленням права працювати в адміністративно-господарській сфері строком на 2 роки.