Єгор Фірсов обіцяє “посадити друзів президента” і звинувачує у рейдерстві нардепа Грановського

Є.Фірсов, Фейсбук

Є.Фірсов, Фейсбук

Єгор Фірсов, народний депутат України, колишній член фракції БПП, а нині позафракційний, звинуватив нардепа від "Блоку Петра Порошенка" Олександра Грановського у рейдерстві, заявивши про його причетність до захоплення торгівельного комплексу, а також пообіцяв "посадити друзів президента". Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

"В одному з останніх інтерв'ю я говорив, що виконаю обіцянку президента – посаджу трьох його друзів! Так от, в 9.00 (9 березня 2016 року – Ред.) заходжу в ГПУ давати свідчення щодо депутата БПП Олександра Грановського. За моєю заявою прокуратура відкрила кримінальне провадження", - сказав нардеп.

Виклик на допит. Фото зі сторінки Є.Фірсова у Фейсбук

Виклик на допит. Фото зі сторінки Є.Фірсова у Фейсбук

"У своїй заяві я наводив факти рейдерського захоплення відомого торгового комплексу Sky Mall. Я зібрав близько 800 сторінок документів і тепер йду давати свідчення в якості свідка”, – проінформував Фірсов.

Довідка "Ні корупції!"
Як повідомляли ЗМІ, у лютому 2016 року народний депутат України Єгор Фірсов оголосив про вихід з парламентської фракції "Блок Петра Порошенка".

Причиною такого кроку депутат назвав "корупційну діяльність" першого заступника голови фракції Ігоря Кононенка, звинувачення на адресу якого були раніше озвучені міністром економічного розвитку і торгівлі Айварасом Абромавичусом.

"Залишатися у фракції разом з Кононенком я більше не можу, тому що не згоден покривати його корупційну діяльність і не хочу, щоб мене асоціювали з нею", – писав Фірсов на своїй сторінці у Фейсбук.

"Я зрозумів, що іншого виходу у мене немає", – резюмував депутат.

Нардеп Олександр Грановський пройшов до Верховної Ради України під №58 списку "Блоку Петра Порошенка". З 25 травня до 30 листопада 2014 року був депутатом Київської міської Ради від партії "Удар".

О.Грановський. Фото зі сторінки 289zradnykiv

О.Грановський. Фото зі сторінки 289zradnykiv

У листопаді 2015 року ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що в центрі одного з найгучніших рейдерських скандалів останніх років, де злочинцям "підігравали" на рівні міністерств, опинився київський торгівельний центр Sky Mall. На той час за найбільший в Україні торгівельно-розважальний центр кілька років "воювали" український бізнесмен Андрій Адамовський та естонський інвестор Хіллар Тедер, який вкладав кошти в будівництво.

"Подейкують, що причиною могло стати те, що безпосереднім партнером по справах Адамовського є Олександр Грановський, який наразі входить до комітету з правової політики і правосуддя ВРУ. Слід зауважити, що адвокати компанії "Аррікано" переконані, що саме провладна позиція Грановського дозволяє подібні злочинні махінації. Відомо, що Олександр Грановський довгі роки був директором офшорної компанії "Ассофіт Холдинг" і партнером Адамовського. Зараз він депутат від БПП у ВРУ. Його називають "правою рукою" і вірним виконавцем наказів свого патрона - депутата Ігоря Кононенка", – повідомлялося на сторінці ТСН.