В антикорупційній прокуратурі розповіли про перші успішні справи

TYURMAСпеціалізована антикорупційна прокуратура направила до суду перші обвинувальні акти по кількох кримінальних провадженнях. Серед підозрюваних — чиновник, суддя, прокурор та адвокат.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура, незважаючи на нетривалий час фактичного функціонування та недоукомплектованість штату, уже завершила досудове розслідування у перших кримінальних провадженнях та готова скерувати до суду перші обвинувальні акти, зазначив керівник САК.

За його словами, завершено кримінальне провадження щодо заступника директора департаменту – начальника відділу департаменту державної експертизи Служби експортного контролю С. Головатого, який отримав хабар у розмірі 250 тисяч доларів США. Тепер чиновнику загрожує ув'язнення на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років, а також конфіскація майна.

Також завершено досудове розслідування та висунуто обґрунтовані обвинувачення судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області, заступнику прокурора міста Сєвєродонецька та адвокату, який виступав посередником. Під час обшуків у вищезгаданих "правоохоронців" виявлено більше 60 тисяч доларів США, коштовні ювелірні вироби відомих світових брендів, документи про право власності на елітну нерухомість в Іспанії, бойові припаси та інше майно.

"У ще двох провадженнях триває стадія ознайомлення обвинувачених з матеріалами. Це, зокрема, підозрювані в хабарництві прокурор Генеральної прокуратури України, рівненський суддя та його поплічники – адвокат і посередник", – додав Холодницький.

“24 канал”