На Волині начальник-прикордонник торгував “хлібними місцями”

Вилучені у хабарника гроші. Фото npu.gov.ua

Вилучені у хабарника гроші. Фото npu.gov.ua

До правоохоронних органів звернувся 35-річний інспектор одного із відділів прикордонної служби. Він повідомив, що за можливість нести службу на прикордонному пункті пропуску міжнародного значення його керівник вимагає від нього хабара.

3 березня 2016 року поблизу міжнародного пункту пропуску "Ягодин-Авто" 25-річного начальника відділення затримали працівники Управління захисту економіки Національної поліції, внутрішньої безпеки прикордонної служби та військової прокуратури.

Від свого підлеглого посадовець отримав 3 тисячі гривень. Окрім того, в автомобілі прикордонника вилучили ще 18 тисяч.

Військовою прокуратурою за заявою інспектора-прикордонника відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Проводиться комплекс слідчих дій для встановлення інших фактів вимагання затриманим неправомірної вигоди, а також походження вилучених грошових коштів.

Посадовцю загрожує ув'язнення на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Департамент захисту економіки Нацполіції