Депутатам Київради заборонили піаритись за бюджетні кошти

Фото: tsn.ua

Фото: tsn.ua

На засіданні постійної комісії Київради з питань регламенту і депутатської етики депутати вирішили заборонити депутатам міськради вказувати своє ім'я і логотипи на лавочках і поштових скриньках, закуплених за бюджетні кошти. Про це пише «Киеввласть»

Електронна петиція з відповідною ініціативою була зареєстровано 8 листопада 2015 року. Вона не набрала достатньої кількості голосів для розгляду в установленому порядку (проголосували 207 чоловік при необхідних 10 тис.). Однак, розглянули її як звернення громадян.

Автор петиції Богдан Богдан зазначив, що депутати часто використовують бюджетні кошти, які щорічно виділяються їм для допомоги жителям, на закупівлю і установку лавок і поштових скриньок, на яких завжди вказуються ім'я та прізвище депутата або логотипи його політичної партії.

Відповідно, автор петиції пропонує "заборонити депутатам наносити на лавочки, ящики та інші" агітаційні предмети "свої ПІБ, логотипи партій, ГО, БФ, інших пов'язаних з ними організацій і будь-які інші текстові, графічні та фотоматеріали, по яким можна здогадатися, що цей предмет встановив той чи інший депутат, у разі, якщо це зроблено за бюджетні кошти ".

У свою чергу, депутати комісії рекомендували провести серед депутатів Київради роз'яснювальну роботу про утримання від використання найменування або будь-якої символіки на об'єктах, встановлених ними за бюджетні кошти.