Викладач технікуму гарантувала абітурієнтці вступ за 3 тисячі

Гроші 600 ОбозСуд обмежив покарання штрафом через неповнолітніх дітей злочинниці.

Про це пише «Перша інстанція».

На лаві підсудних опинилася викладач спецдисциплін Львівського технікуму м'ясної та молочної промисловості Національного університету харчових технологій. Як видно з матеріалів досудового розслідування, в червні 2014 року до неї звернулася абітурієнтка з питанням про вступ до технікуму.

Викладач запропонувала їй організувати безперешкодне зарахування на денну форму навчання, заявивши, що сама сидить у приймальній комісії і перевіряє екзаменаційні роботи. За цю послугу вона запросила 3 ​​тис гривень.

Абітурієнтка погодилася на умови вимагачки і зустрілася з нею в її кабінеті. Там обвинувачена дала скопіювати екзаменаційний білет з відповідями на питання, пообіцявши, що під час вступу попадеться саме цей номер, і отримала взамін обумовлену суму. У той же день міліція під час обшуку знайшла ці гроші. Звинувачення інкримінувало викладачці ч.1 ст.368 КК України.

Підсудна не визнала своєї провини і заявила, що обіцяла абітурієнтці підготувати її до іспитів, за що і взяла гроші. Квиток вона показала їй просто для прикладу і ніяких гарантій щодо зарахування не давала.

Проте суд визнав обвинувачену винною. Однак, взявши до уваги двох неповнолітніх дітей злочинниці, які перебувають на обліку у окуліста, засудив її до штрафу в 22100 гривень з позбавленням права працювати в адміністративно-господарській сфері строком на 2 роки.