У Харкові чиновники відновлювали газопостачання за хабарі

GAZПрацівники Національної поліції Харківщини під час операції з виявлення службових правопорушень працівниками контролюючих органів зібрали матеріали про злочинну діяльність працівників одного з управлінь регіональної газової компанії "Харківміськгаз". За поновлення газопостачання та встановлення обладнання посадовці компанії вимагали хабарі.

Було встановлено, що заступник начальника одного з управлінь компанії та майстер вимагали від громадянина хабара, обіцяючи за 12 тисяч гривень відновити газопостачання та встановити необхідне обладнання.

Під час отримання останньої частини хабара зловмисників затримали працівники УСБУ, прокуратури та УЗЕ Національної поліції в Харківській області. Правоохоронці вилучили 4 тисячі гривень, отриманих в якості "винагороди". Окрім того, під час проведення обшуку за місцем роботи посадовців, додатково вилучено 15 тисяч гривень.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 4 статті 368-3. За цей злочин передбачено позбавлення волі на строк від 3-х до 7-ми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

 Департамент захисту економіки Нацполіції