Кличко преміював своїх підлеглих за лютий до 100% від окладу

1390902766_klichko_vitaliy_650x410За підсумками роботи за лютий 2016 року київський міський голова Віталій Кличко преміював першого заступника Київської міської державної адміністрації, заступників голови КМДА та керівника апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у розмірі 60% від посадового окладу.

Відповідне розпорядження від 2 березня 2016 року №162 з’явилось на офіційному сайті КМДА.

А напередодні, 1 березня, міський голова Києва В.Кличко підписав розпорядження №159 про преміювання заступників керівника виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської адміністрації) за підсумками роботи за лютий 2016 року.

Відповідно з документом А.О. Почтарьов, Є.В.Ситніченко, Т.А. Стекленьова і Л.І. Верес отримали премію у розмірі 100% до нарахованої заробітної плати.

цц

Як уже повідомляв «Ні корупції!», 25 січня київський міський голова Віталій Кличко підписав розпорядження, яким у 2016 році дозволив виплачувати працівникам Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) матеріальні допомоги на оздоровлення, а також матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань по мірі надходжень відповідних звернень від чиновників.