Юра Єнакіївський привласнює гроші на харчування армії вже 10 років – нардеп

Ю.Іванющенко. Фото зі сторінки vshoke.net

Ю.Іванющенко. Фото зі сторінки vshoke.net

Упродовж останніх десяти років тендер на закупку харчування армії вигравали компанії, які належать одіозному олігархові часів Януковича Юрію Іванющенку, повідомив народний депутат України від БПП Іван Вінник у "Ток-шоу ЧЕ".

Як заначив нардеп, саме зараз триває тендер щодо закупки харчування української армії на 4 мільярди гривень на рік.

За словами Вінника, упродовж останніх чотирьох років ці 4 мільярди ділилися між чотирма суб’єктами, які належать одному "досить відомому українському олігарху з минулого".

Звуть цього олігарха Юрій Іванющенко, який відомий як Юра Єнакіївський. За словами депутата, тендерному комітету, який запросив польські компанії, вже погрожують фізичною розправою, а от перешкодити фіктивним фірмам Іванющенка й надалі брати участь у тендері – заборонити не можуть. Проте відповідальні особи обіцяють, що зроблять усе, аби створити здорову конкуренцію, сказав депутат.

"24 канал"

Довідка "Ні корупції!"
Як раніше повідомляли ЗМІ, колишній регіонал, політик, бізнесмен та добрий друг Віктора Януковича Юрій Іванющенко, більше відомий як Юра Єнакієвський, ще зі старих часів – особа в українській політиці скандальна, легендарна і таємнича.

Юрі Єнакієвському закидають відправку "тітушок" на Євромайдан і масу фінансових злочинів. Зокрема, Генпрокуратурі довелося оголосити його у розшук і порушити проти нього справу за розтрату так званих кіотських грошей.

Втім, про це швидко забули. Прокурор і заступник Шокіна Юрій Столярчук справу, що називається, "злив". Про це, зокрема, писала преса. За рік слідство не просунулось ні на крок, і адвокати утікача домоглись, аби суд постановив закрити справу.

Генпрокуратура у відповідь на початку лютого 2016 року подала апеляцію на закриття справи Юри Єнакієвського, але суд її не прийняв до розгляду.