Суд повернув на доопрацювання справу проти колишнього голови району

Суд молоток 1Ярмолинецький районний суд повернув на доопрацювання прокурору військової прокуратури Хмельницького гарнізону справу проти колишнього тимчасово виконуючого обовязки голови Ярмолинецької районної державної адміністрації, а нині депутата обласної ради Андрія Шутяка.

Про це свідчить постанова суду від 3 лютого, пише Незалежний громадський портал.

Проти пана Шутяка складено протокол про адміністративне правопорушення від 17 грудня 2015 року. Згідно з цим документом, протягом 20 жовтня 2014 року і 9 березня 2015 року року, будучи військовою посадовою особою Збройних Сил України (командир 3 групи спеціального призначення військової частини – польова пошта В4252), одночасно поєднував посаду т.в.о голови Ярмолинецької РДА.

Також за вказаний період отримав грошове забезпечення на суму 37 тис. 568,4 грн. і заробітну плату на суму 16 тис. 729,21 грн.

У військовій прокуратурі Хмельницького гарнізону вважають, що Шутяк вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення (в редакції від 08.03.2015).

Ухвалюючи постанову про скерування справи на доопрацювання, місцевий суд виходив з того, що військовий прокурор “не враховав те, що ч.1 ст.172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення не має редакції від 08.03.2015 року, а тому суд позбавлений можливості прийняти законне та обєктивне рішення по справі”.

Крім того, на думку суду, прокурору слід врахувати вимоги ч.2 ст.257 КУпАП, згідно якої, протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення разом з іншими матеріалами у триденний строк з моменту його складення надсилається до місцевого загального суду за місцем вчинення корупційного правопорушення.