У Києві на хабарі затримали державного реєстратора райуправління юстиції

Задокументований хабар. Фото npu.gov.ua

Задокументований хабар. Фото npu.gov.ua

За прискорення реєстрації суб'єктів господарювання посадовець управління державної реєстрації Голосіївського району столиці вимагав 13 тисяч неправомірної вигоди. Під час отримання останньої частини хабара держслужбовця затримали працівники УЗЕ Національної поліції, прокуратури та СБУ.

Співробітники Управління захисту економіки Національної поліції встановили, що державний реєстратор Голосіївського району Головного територіального управління юстиції в місті Київ вимагав 13 тисяч гривень хабара, обіцяючи швидко зареєструвати громадян як суб'єктів господарювання.

Під час проведення слідчо-оперативних заходів працівники поліції задокументували отримання держреєстратором частини визначеної ним суми.

Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу та повідомлення затриманому про підозру у скоєнні кримінального правопорушення.

Реєстратору загрожує позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років із забороною обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Департаменті захисту економіки Національної поліції нагадує: якщо вам відомі факти вимаганням та отриманням хабара з боку посадовців та службовців державних органів, телефонуйте до Департаменту за номером 098-103-96-59 або надсилайте інформацію на електрону адресу: dze@police.gov.ua

Департамент захисту економіки Нацполіції