ГПУ опублікувала протокол допиту Сакварелідзе у справі “про підкуп”

Д.Сакварелідзе. Фото jurliga.ligazakon

Д.Сакварелідзе. Фото jurliga.ligazakon

Генеральна прокуратура України оприлюднила протокол допиту заступника генпрокурора Давида Сакварелідзе, на якому він розповів про намагання його підкупити. Документ, на який посилається "24 канал",  опублікований на сайті ГПУ.

Сакварелідзе на допиті розповів, що 11 березня 2015 року у вихідний день він гуляв у київському ботсаду, де до нього підійшов невідомий йому чоловік, який представився Віталієм.

Цей чоловік, за словами заступника генпрокурора, сказав, що займається бізнесом у сфері транспортування нафтопродуктів, точніше торгівлею бензином. Також невідомий сказав, що раніше його бізнес "кришували" як на митниці, так і в правоохоронних органах чиновники Генеральної прокуратури України.

Також цей чоловік повідомив, що схема вивезення нафтопродуктів чиновникам Генеральної прокуратури приносила 10 мільйонів доларів щомісяця. Він же відразу сказав, що цю схему можна продовжувати реалізовувати, розповів на допиті Сакварелідзе.

Він наголосив, що вважає заяву цього Віталія провокацією і не сприйняв її серйозно. За описом Сакварелідзе, цьому чоловікові було 40-45 років, його зріст — 180 сантиметрів, він був одягнений в дорогий спортивний костюм і тримав у руках барсетку.

"24 канал"