Завкафедрою економіки «продавала» заліки студентам

Фото: life.pravda.com.ua

Фото: life.pravda.com.ua

Суд залишив злочинницю на волі, обмеживши покарання штрафом. Про це пише «Перша інстанція».

На вимаганні попалася доцент, завкафедрою економіки і прикладної статистики Інституту хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля. Виходячи з матеріалів досудового розслідування, в грудні 2015 року до неї звернулася студентка 3 курсу з наміром закрити академрізницю і здати залік з дисципліни «Статистика».

Викладач запропонувала студентці поставити залік по своїй дисципліні, а так само вирішити питання з оцінками і з інших предметів. За всі оцінки «оптом» вона запросила 2870 гривень.

Студентка звернулася із заявою про вимагання в місцеву прокуратуру, після чого погодилася на вимоги викладача і передала їй домовлену суму. Звинувачення кваліфікувало дії підсудної за ч.1 ст. 368 КК України - одержання хабара з використанням службового становища.

Злочинниця повністю визнала свою провину і заявила про щиросердому каяття. В результаті суд прийняв рішення обрати запобіжним покарання штраф в розмірі 20400 гривень з позбавленням права працювати в організаційно-розпорядчої сфері будь-яких організацій терміном на 2 роки.