Митники-хабарники у Львівському аеропорту намагалися “змити” речові доказа через унітаз

Під час проведення операції. Фото зі сторінки Ю.Шеремета у Фейсбук

Під час проведення операції. Фото зі сторінки Ю.Шеремета у Фейсбук

Співробітники внутрішньоі безпеки Державної фіскальної служби України спільно з військовою прокуратурою Західного регіону та Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України в ході розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 КК Украіни, шляхом проведення негласних слідчих дій задокументовали понад 60 фактів систематичного вимагання та одержання службовими особами митного поста "Львів-аеропорт" Львівської митниці ДФС України неправомірної вигоди на загальну суму понад 10 тисяч доларів США.

Про це повідомив у Facebook начальник головного управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби України Юрій Шеремет.

"Грошові кошти вимагались митниками від громадян за нестворення перешкод під час переміщення товарів через державний кордон України.
Під час чергового одержання неправомірної вигоди у розмірі 300 долларів США митників затримано "на гарячому". При цьому вже у ході проведення спецопераціі "спритники" намагалися позбутись речових доказів за допомогою унітазу", – розповів Шеремет.

За його словами, зараз проводяться першочергові необхідні слідчі діі, тривають обшуки у службових приміщенях митного посту "Львів-аеропорт" та за місцем проживання фігурантів.

За матеріалами “24 каналу”