Сільські чиновники, підробивши документи, “подарували” 18 га землі приватним особам

ZEMLПрацівники сільської ради Маньківського району, що у Черкаській області, виготовили незаконні рішення відведення земельних ділянок площею 18 га у приватну власність.

До цього вони, всупереч інтересам служби та порушуючи вимоги чинного законодавства, не винесли на пленарні засідання сільської ради питання про надання приватним особам дозволів на виготовлення проектів землеустрою відведення земельних ділянок для ведення селянського господарства.

Своїми діями службовці спричинили шкоду громадським інтересам на суму більш як 338 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

«За результатами вивчення стану законності виділення у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення Маньківським відділом Уманської місцевої прокуратури встановлено факт зловживання службовим становищем.

23 лютого цього року Маньківським відділом Уманської місцевої прокуратури до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.» - зазначає Світлана Андрійченко, прес-секретар прокурора Черкаської області.

Санкція статтей, за якими звинувачують сільських чиновників, передбачає позбавлення волі від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років.

Хід розслідування контролює Уманська місцева прокуратура.