Антимайданівцю і українофобу депутати виділили кошти громади для його діяльності

На одному з мітингів у Бердянську. Фото brd24.com

На одному з мітингів у Бердянську. Фото brd24.com

Бердянська міськрада на сесії 18 лютого запланувала бюджетне фінансування трьох проектів міської організації «Союзу радянських офіцерів» на загальну суму 9000 гривень.

Це рішення викликало обурення патріотичної частини населення міста, оскільки "Радянських офіцерів" очолює Михайло Будько, який яскраво проявив себе під час проросійських мітингів навесні 2014 року.

За скандальне рішення № 49 бердянські депутати проголосували одностайно, підтримавши проект 33 голосами з 33 зареєстрованих на сесії. "Союзу радянських офіцерів" виділили ці гроші на "вшанування ветеранів війни і праці та солдатських вдів", а також на "участь у загальноміських заходах та заохочення активістів".

Голова цієї організації Михайло Будько і справді дуже активно проявив себе на "міських заходах" початку 2014 року, де правилами хорошого тону були радянські і російські прапори, георгіївські стрічки та антиукраїнські гасла. Офіцер завжди був у перших рядах проросійсько налаштованого контингенту, зачитував резолюції і закликав до "референдумів".

Це добре закарбувалося в пам'яті патріотично налаштованих бердянців. Але, мабуть, не міських обранців.

"Мені складно зрозуміти це рішення наших депутатів, – зазначив голова громадської спілки "Вільна громада" Ігор Касьянов. – Справа не у розмірі суми. Ми відверто не розуміємо, чому бердянці зі своєї кишені повинні фінансувати організацію, очолювану такою особистістю. Претензії не до всього "Союзу офіцерів", а конкретно до пана Будька, який хотів влаштувати незрозуміло що в Бердянську, а тепер претендує (і причому успішно) на бюджетне фінансування своїх програм. Сама організація, вважаю, повинна провести збори і дати оцінку діяльності свого голови. Якщо там визнають таку поведінку прийнятною, то виділення коштів "Союзу радянських офіцерів" – це злочин перед бердянцями”.

Віктор Коваленко, “Бердянск 24”