Уряд зупинив виплати 150 тисячам псевдопереселенців

Фото: ДТ

Фото: ДТ

Протягом останнього місяця Кабінет міністрів зупинив виплати 150 тисячам людей, які насправді не є переселенцями.

Про це повідомляє Миколаївський центр журналістських розслідувань.

«Ми з'ясували, що побудована ціла схема, коли шахраї отримують документи громадян країни, які не проживають на контрольованій території України, йдуть в органи соціального захисту і під приводом нібито того, що такі громадяни країни зареєстровані як тимчасові переселенці, отримують сотні мільйонів гривень з державного бюджету», - зазначив глава уряду Арсеній Яценюк.

«Кожен громадянин країни, який повинен отримувати соціальну допомогу, буде її отримувати. А кожен, який краде з бюджету за шахрайство і за спробу позбавити чесних громадян можливості отримувати такі кошти, понесе покарання, і такі виплати будуть зупинені », - підкреслив Яценюк.

За його словами, в цілому держава протягом року здійснює виплати в розмірі 365 млрд грн: це соціальні виплати і соціальна допомога для громадян країни.

Як повідомлялося раніше, уряд з січня 2016 року розпочало перевірку громадян України, які отримують соціальну допомогу та пільги. Процес триватиме щонайменше півроку. Перевірки будуть здійснюватися стосовно категорій осіб, які отримують пенсії та інші соціальні виплати.