На Донеччині СБУ викрила розкрадання з бюджету на 6 мільйонів

groshi-grivnyaСпівробітники Служби безпеки України у районі проведення антитерористичної операції викрили факт розкрадання майна посадовцями одного з енергорегулюючих підприємств Донеччини та механізми ухилення від сплати податків директором однієї з комерційних компаній на загальну суму в 6 мільйонів гривень.

Керівництво підприємства з державною часткою власності списувало під виглядом металобрухту обладнання і комплектуючі, що використовуються для забезпечення генерування і транспортування електроенергії. Продукцію посадовці реалізовували приватним структурам. Загальна сума завданих компанії збитків становить понад п’ять мільйонів гривень.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

У Краматорську співробітники СБ України спільно з фіскальною службою викрили механізм ухилення від сплати податків директором однієї з комерційних компаній.

Бізнесмен уклав низку фіктивних угод для штучного формування податкового кредиту. Завдяки цьому при поданні податкової звітності він ухилився від сплати до бюджету обов’язкових платежів на майже шістсот двадцять тисяч гривень.

Після відкриття кримінального провадження за ч 1 ст. 212 Кримінального кодексу України підприємець погодився добровільно відшкодувати державі завдані збитки.

Прес-центр СБУ