Сільські голови Долинщини звинувачують голову РДА в погрозах та тиску

курсНа засіданні Асоціації органів місцевого самоврядування Долинського району обговорили питання етики та поведінки державних службовців.

Обговорення стосувалося і голови Долинської РДА Юрія Мазура, який, за словами сільських голів, поводиться неетично і відмовляється співпрацювати, пише КУРС з посиланням на радіо Хвиля гір.

Зі слів голови Асоціації Романа Ісайчука, проблема з'явилася ще у 2015 році внаслідок скарг сільських голів щодо різного роду погроз на їхню адресу.

Роман Ісайчук повідомив, що уже зафіксовоно чотири такі скарги. Голова РДА Юрій Мазур, незважаючи на запрошення, на зібрання Асоціації не з’явився.

"Про зібрання повідомити особисто Юрія Йосиповича намагався за два дні, проте на мобільний він не відповідав, а на робочому місці застати не вдалось. Сьогодні під час обговорення цього питання особисто відвідав приймальню голови РДА, в якого, зі слів секретаря, на той час відбувалась нарада. Передав через секретаря усне прохання зайти на засідання Асоціації після закінчення наради. Після цього засідання Асоціації органів місцевого самоврядування Долинського району тривало ще більше 40 хвилин, проте голова РДА так і не прийшов. Присутні вирішили запросити Юрія Йосиповича письмово, а розгляд цього питання перенести на вівторок, 23 лютого, на 10:00 год.", – заявив Роман Ісайчук.

Присутній під час зустрічі депутат Долинської районної ради Іван Дирів заявив, що ця ситуація виникла не сьогодні.

"Ця хамська поведінка голови адміністрації по відношенню до сільських голів, голів територіальних громад не є прийнятною. Що стосується наступного засідання, я сподіваюсь, що стане мужності в голови адміністрації прийти і почути запитання, які сільські голови йому поставлять. Я сподіваюсь, що не буде чинитись ніякого тиску на них і на наступний вівторок сільські голови зможуть почути всі відповіді", – заявив депутат.