Полковник-податківець з Кременчука сів на 9 років за хабар у 500 тисяч

TURMAВироком Крюківського районного суду Кременчука визнано винним та засуджено до 9 років позбавлення волі Володимира Бурлаченка, тепер уже колишнього заступника начальника – начальника слідчого відділу фінансових розслідувань Кременчуцької державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області. Про це повідомив прокурор відділу прокуратури Полтавщини Денис Бондарець.

"Полковника засуджено за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великому розмірі), але вирок ще не набув законної чинності" – зазначив прокурор.

Видання "Полтавщина" нагадує, що про затримання Володимира Бурлаченка повідомив у січні 2015 року міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Він зазначив, що заступник начальника податкової інспекції отримав півмільйона гривень хабара від засновника одного з місцевих підприємств за закриття кримінального провадження щодо несплати податків.

Колегія суддів у складі Андрія Степури, Світлани Фадєєвої та Тетяни Якимець розглядала справу Володимира Бурлаченка протягом 11 місяців. Чи буде обвинувачений подавати апеляцію, поки що невідомо.

"Полтавщина"