В Голландії планують зняти серіал про корупційні зв’язки Єврокомісії та українців

ЕндемолВчора отримав синопсис нового серіалу, який планує зняти голландська телевізійно-продюсерська компанія Endemol.

Сценарій для нього написав Leon de Winter, відомий голландський колумніст з табору противників асоціації, який нещодавно опублікував розгромну статтю в Telegraaf.nl, де подає угоду про асоціацію втілення конспіративного плану по членству України в ЄС. 

Про це написав Олександр Снідалов на своїй сторінці у Фейсбуці.

У своєму сценарії Леон примудрився побудувати сюжет в цілому розважального серіалу навколо корупційних зв'язків Єврокомісії та українців. 

Події стрічки будуть розгортатись навколо історії голландки, яка, працюючи у міжнародній нафтовій компанії, познайомилась з українським олігархом-мільярдером, зрадила з ним чоловікові, народила від нього дитину, розлучилася з чоловіком, пішла на роботу в Єврокомісію.

В процесі вона встигла провалити один із проектів компанії через те що український олігарх мав вплив на Єврокомісара, від якого залежала доля проекту. Викривши це, голландка примушує Єврокомісара піти з посади і призначити її своєю наступницею. Голландка стає Єврокомісаром з розширення ЄС.

Невдовзі журналіст, який дізнався про зв'язок голландки з українським олігархом, помирає. Між українським олігархом та голландкою-Єврокомісаром закручується нова афера в той час, як вони разом працюють нам тим, щоб включити Україну до складу ЄС.

Сценарій пересипаний традиційними прийомами такого жанру як позашлюбні діти та авіакатастрофи, але все, що вам треба про нього знати, - це те що корупційний Єврокомісар голландського походження намагається допомогти українському мільярдеру-олігарху добитись прийняття України до ЄС.

Поширювати цей серіал планується через кабельну мережу KPN, тож пілотні серії цілком можуть з'явитися ще до квітневого референдуму в Голландії (референдум щодо асоціації ЄС з Україною. Ред.)

Отаке кіно.

Кіно 1

Кіно 2