Одіозний колишній головний даішник Волині пройшов переатестацію

Андрій Бондарук

Андрій Бондарук

Колишній начальник управління ДАІ УМВС України у Волинській області Андрій Бондарук, якого активісти звинувачували у переслідуванні автомайданівців під час Революції гідності, пройшов переатестацію.

Таке рішення прийняли у понеділок, 8 лютого, ‒ повідомляють джерела «Волинського агентства розслідувань».

Нині він працює на посаді начальника відділу управління превентивної діяльності Головного управління НП у Волинській області, де і проходив переатестацію. Під час голосування 3 представники громадських організацій проголосували за його обов’язкове проходження перевірки на поліграфі, а 3 представники поліцейських структур – за проходження переатестації.

Оскільки голова комісії був «із поліцейських», його голос переважив, тому Андрій Бондарук залишається працювати в поліції.

Нагадаємо, Андрій Бондарук службу в органах внутрішніх справ розпочав 22 червня 1994 року на посаді інспектора роти дорожньо-патрульної служби відділення ДАІ Луцького міського відділу УМВС України у Волинській області.

У травні 2003 року його призначили командиром окремого спеціалізованого взводу ДПС із забезпечення супроводження та ескортування ДАІ УМВС у Волинській області, пізніше – командир роти ДПС ДАІ для обслуговування міста Луцька ВДАІ УМВС України у Волинській області.

У 2011 році був призначений на посаду заступника начальника – начальника відділу ДПС та організації розшуку викраденого автомототранспорту УДАІ УМВС України у Волинській області. З травня 2015 року до ліквідації структури обіймав посаду начальника управління ДАІ УМВС України у Волинській області.