Скандалістка з сумкою “дорожче ніж райвідділок” – рідня прокурора ГПУ

Цибуліна

Жінка, яку затримали за паркування її білого RANGE ROVER (АА7555ЕА) на пішохідному переході на вул.Шовковичній - родичка (найімовірніше - дружина) прокурора Генеральної прокуратури України, - повідомляють "Наші гроші" (ЗІК)

На відео видно, що після затримання власниця авто у грубій формі відмовилась надавати поліцейським документи на авто й оплатити штраф.

Далі правоохоронці забирають жінку у відділок. "Моя сумка коштує дорожче, ніж весь ваш відділок", - заявляє жінка у наручних й нецензурно лає поліцейських.

Згодом прес-секретар Київської міської ради Ірина Шкуро у ФБ назвала ім’я порушниці – на відео зафіксована адвокат Світлана Цибуліна.

"Наші гроші" (ЗІК) з"ясували, автомобіль із таким номером записаний на Валентину Кривулю, 1939 р.н.
Цибуліна авто 1
Цибуліна авто 2

За однією адресою із Валентиною Кривулею - на вулиці Миру, 7 - зареєстроване і авто Цибуліна Ігоря Володимировича. Людина із таким П.І.Б. з 2008 року займала посаду старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів при здійсненні зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Генеральної прокуратури України.

Світлана Цибуліна є співзасновницею ряду юридичних  компаній, одна з яких Адвокатське об’єднання "Юридична фірма "DE JURE".  При реєстрації цієї фірми у 1999 році Світлана Цибуліна також вказала адресу реєстрації тезки прокурора ГПУ.

П.С  Весела післямова)

Подхожу к Генпрокуратуре. В этот момент паркуется Porsche Cayenne. Из него выходит мужчина в костюме, и мы пересекаемся взглядом. Он смотрит на машину, потом на меня и выдает:

- Это не моя.
- А чья? Жены?
- Нет! Брата.
- Брата?
- Брата...жены...

Занавес. Я пошел отбирать антикоррупционных прокуроров.

Borislav Bereza, Фейсбук