На Херсонщині директорка коледжу оцінила допуск до сесії у 10 тисяч хабара

Під час затримання хабарниці. Фото npu.gov.ua

Під час затримання хабарниці. Фото npu.gov.ua

До працівників Управління захисту економіки Нацполіції в Херсонській області звернулась місцева мешканка. Вона повідомила, що її донька навчається в одному з коледжів, де директор за допуск до здачі екзаменаційної сесії та не відрахування студентки з навчального закладу у зв’язку з непроходженням літньої педагогічної практики вимагає хабар в 10 тисяч гривень. При цьому вона назвала це “благодійним внеском”.

Під час перерахування їй частини неправомірної вигоди у сумі 4 тисяч гривень працівники УЗЕ в Херсонській області затримали 51-річну керівницю коледжу, вилучивши розрахункову квитанцію на цю суму.

Під час проведення обшуку службового кабінету директора знайдено аналогічні розрахункові документи, що свідчать про перерахування інших “благодійних внесків”.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Проводяться заходи щодо встановлення додаткових фактів злочинної діяльності фігуранта та відпрацювання осіб, які перераховували грошові кошти.

Правопорушниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років із забороною обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Департамент захисту економіки Нацполіції