Чиновник державної виконавчої служби набрав хабарів мінімум на 5 років тюрми

Вилучені у хабарника гроші. Фото npu.gov.ua

Вилучені у хабарника гроші. Фото npu.gov.ua

Працівники Управління захисту економіки Національної поліції, військової прокуратури та УСБУ в Івано-Франківській області за вимагання неправомірної винагороди у сумі 4 тисячі гривень затримали старшого державного виконавця відділу Державної виконавчої служби.

За зібраними матеріалами військовою прокуратурою Івано-Франківського гарнізону Західного регіону України розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Під час кримінального провадження встановлено,  що за зняття накладеного арешту на земельну ділянку громадянина 25-річний посадовець вимагав від останнього 4 тисячі гривень хабара.

Під час отримання обумовленої суми "винагороди" правоохоронці затримали старшого виконавця відділу ДВС.

Правопорушника затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується, який запобіжний захід йому визначити.

Здирнику загрожує позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Департамент захисту економіки Нацполіції