На Луганщині двоє “правоохоронців” змагалися за право взяти хабар

KASHKETСБУ викрила на хабарі старшого уповноваженого Головного управління Національної поліції в Луганській області. Як повідомляє спецслужба, наприкінці 2014 року правоохоронець працював над справою про шахрайство. За непритягнення до відповідальності підозрюваного він вимагав 5 тисяч доларів США.

У березні 2015 року здирнику стало відомо, що з того ж підслідного за цю ж саму "послугу" вимагає хабар заступник начальника міського відділу внутрішніх справ. Невдовзі "конкурента" затримали співробітники СБУ під час одержання понад 60 тисяч гривень хабара.

Дізнавшись про долю свого колеги, оперуповноважений повернув 15 тисяч гривень, які встиг отримати від жертви, та припинив здирництво.

Наприкінці січня 2016 року за матеріалами Управління СБ України в Луганській області прокуратура повідомила старшому оперуповноваженому про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Обвинувальні матеріали стосовно колишнього заступника начальника міськвідділу, який одержав хабар "на випередження", вже знаходяться на розгляді в суді.

Прес-центр СБУ