Жадібність викладача згубила

ZALIKOVAВикладач одного з ПТУ Черкаської області вимагав та одержав хабар у п'ять тисяч гривень за зарахування студенту  практики та видачу документів про закінчення навчання. Хабарника затримали працівники прокуратури області спільно зі співробітниками Національної поліції України та управління СБУ в Черкаській області.

«Вказану особу 29.01.2016 затримано в порядку ст. 208 КПК України. На даний час проведено огляд місця події, у затриманого виявлено та вилучено неправомірну вигоду. Досудове розслідування триває, наразі вирішується питання про повідомлення особі про підозру та обрання запобіжного заходу», - розповідає Світлана Андрійченко, прес-секретар прокурора Черкаської області.

cherkasy-uman-xabar

фото narodnarada.info

Викладач так і не встиг отримати усю суму. Його затримали, коли учень передав йому трохи більше двох тисяч гривень. Про підозру хабарникові ще не оголосили, повідомляють у прокуратурі області. Замість 368-ї статті КК України, кажуть правоохоронці, йому загрожує 354 стаття (одержання незаконної винагороди працівником державного підприємства, установи чи організації), оскільки викладач не є службовою особою.

cherkasy-uman-rozpyska

фото narodnarada.info

Щоб себе убезпечити, хабарник до всього змусив студента надати розписку, ніби він позичав у нього гроші. Про це пише видання Народна рада.