Комунальників «Луцького» підозрюють у привласненні та розтраті майна

луцькеПроти КП «Луцьке» порушили кримінальну справу з підозрою у привласненні чи розтрати майна при побудові котельні на альтернативних видах палива для Торчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Про це повідомляє Волинське агентство розслідувань з посиланням на прес-службу Волинської прокуратури.

З проханням перевірити можливі порушення під час будівництва котельні для Торчинської ЗОШ до прокуратури звернувся депутат облради від «Свободи» Юрій Цейко.

Як йдеться у зверненні, рішенням сесії Луцької районної ради від 10.12.2015 р. № 3/22 КП «Луцьке» було виділено 940 тис. грн. на завершення будівництва котельні на альтернативних видах палива для потреб ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Торчин. За наявною інформацією цим підприємством для послуг щодо будівництва та оснащення вищезгаданої котельні було укладено договори з підрядниками стосовно забезпечення виконання проектно-кошторисних, будівельних та монтажних робіт.

«Станом на сьогоднішні районною радою в повному обсязі виконано свої зобов’язання щодо надання фінансів. В свою чергу, згідно наявної інформації, КП «Луцьке» в повному обсязі оплатило нібито надані послуги підрядників. В той же час, в ході особистого візиту на цю котельню зміг переконатись, що значний обсяг робіт не є виконаним, є сумніви, що вмонтоване обладнання (котли) відповідають вимогам. Враховуючи наведені факти та обставини прошу вас провести перевірку законності проведення проектних, будівельних, монтажних робіт, розрахунків за нібито надані послуги та виконані роботи. Разом з цим, прошу вас вжити заходів щодо документування обсягу виконаних робіт по даному об’єкту», – йдеться у депутатському зверненні.

Наразі за даним фактом ведеться досудове розслідування за статею 191, ч. 1 Кримінального кодексу України – привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні.