В Одесі взялися за незаконні стоянки і запустили онлайн-карту, де зібрали нелегальні адреси

одесаУ мерії вирішили узаконити діяльність одеських стоянок і гаражних кооперативів. За словами в.о. директора КП «Одестранспарксервіс» Сергія Дубенко, в даний час більшість автомобілістів платять за стоянку бандитам або рішалами, пише «Думська».

Для боротьби з цим явищем запустили додаток, за яким можна перевірити адресу нелегальних стоянок або гаражів, що функціонують в Одесі.

«Наше завдання - захистити права автолюбителів, допомогти їм оформити документи на користування комунальною землею і наповнити міський бюджет. Якщо ваш автомобіль знаходиться на стоянці / в гаражі, які потрапили до списку «відмовників» і ви виявили це, переглядаючи онлайн-карту, то це означає, що адміністрація вашої стоянки з високою часткою ймовірності: не має легальних документів на користування комунальною землею; платить бандитам і рішалами, а не до міського бюджету; незаконно користується електрикою і / або водою; автостоянка / гараж знаходиться «на пташиних правах» і в будь-який момент може бути повністю виселена у зв'язку з будівництвом торгового центру, АЗС, житлового будинку та інших об'єктів, які отримали документи на землю в повній відповідності з законом », - зазначає Дубенко на своїй сторінці в Фейсбуці.

У випадку, якщо ваша стоянка потрапила в список нелегалів, чиновник радить звернутися в адміністрацію і вимагати у них документ, що підтверджує право користування землею.