Сільрада просить прокуратуру повернути частину землі

Дерибан земліДепутати Маяківської сільради підтримали звернення до прокуратури Волинської області з проханням повернути частину землі, виділеної для будівництва в селі Зміїнець, що входить до цієї ради.

Таке рішення прийняли під час сесії у п’ятницю, 29 січня, повідомляє «Волинське агентство розслідувань».

Йдеться про ділянку, що біля луцької школи №13. На ній прокуратура області у липні 2015-го планувала замовити будівництво 9-поверхового будинку на 81 квартиру для працівників. Забудовником виступало приватне підприємство «ПМК-19».

Проте, у вересні стало відомо, що прокуратура  вирішила замовити інший будинок – на 4 поверхи. Оскільки для його спорудження не потрібно 1,4 гектара землі, представники «Народного контролю» та депутати Маяківської сільради запропонували залишити прокурорам частину землі, а решту віддати «атошникам». Нагадаємо, у селах біля Луцька декларують дефіцит землі для бійців.

Тож, на сесії сільради 29 січня депутати 12-ма голосами підтримали звернення до прокуратури щодо добровільної відмови від частини ділянки. Щоправда, не обійшлося без емоцій. Голова сільради Олена Твердохліб проголосувала проти, бо вважає, що повертати землю треба іншим шляхом, а не через публічні звернення. На її думку, прокуратурі там виділили землю взагалі незаконно.

На сесію також прийшли учасники війни на Сході, які підтримували як рішення «забрати» землю, так і рішення залишити її прокурорам. Дійти згоди їм так і не вдалося.

Активіст «Народного контролю» Олег Бондарук планує взяти звернення із підписом голови сільради та поїхати із ним в прокуратуру, щоб спонукати добровільно повернути частину землі.