Нардеп Левус просить розпочати справу “проти сепаратиста Медведчука”

В.Путін і В.Медведчук. Фото прес-служби “Українського вибору”

В.Путін (ліворуч) і В.Медведчук. Фото прес-служби "Українського вибору"

29 січня 2016 року народний депутат України від "Народного фронту" Андрій Левус на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що кримінальне провадження, раніше ініційоване проти нього "за наклепом" на лідера   громадського руху "Український вибір" Віктора Медведчука, нині закрите.

Сам Левус тепер звернувся до ГПУ з проханням розібратися із діяльністю Віктора Медведчука – кума президента Росії Володимира Путіна і одного із головних сепаратистів в Україні.

"Вчора ввечері в мою приймальню зателефонував заступник генпрокурора Касько й повідомив, що кримінальне провадження, ініційоване Медведчуком напередодні, закрите. Чекаємо тепер від ГПУ добру новину - відкриття кримінального провадження проти сепаратиста Медведчука. СБУ проводить розслідування. Є кримінальні провадження по сепаратистських форумах в Харкові. Знаю про активні дії спецслужби по Запоріжжю. Переконаний, що об'єднавши зусилля громадськості та силовиків, ми зупинимо нову "русску весну", яку готує на замовлення Путіна Медведчук", – написав Левус.

Довідка "Ні корупції!"
Як раніше повідомляли ЗМІ, нардеп від "Народного фронту" Андрій Левус нещодавно став фігурантом кримінального провадження, яке відкрила ГПУ.

У відповіді Генпрокуратури народному депутату України від "Опозиційного блоку" Василю Німченку, який звернувся із заявою про скоєння нардепом Андрієм Левусом кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 383 Кримінального кодексу України, йдеться про те, що ГПУ розпочала досудове розслідування "за фактом завідомо неправдивого повідомлення народним депутатом органу досудового розслідування про вчинення злочину, поєднаного з обвинуваченням особи в тяжкому злочині".

"ГПУ на прохання Медведчука та Оппоблоку оперативно відкрила провадження проти мене. Цікаво, що я звернувся до ГПУ набагато швидше перевірити причетність Медведчука до проведення сепаратистських форумів, які проходять в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі та Одесі. Саме це і обурило Медведчука. Відповіді на моє звернення немає. Замість неї - кримінальне провадження проти мене. Отже, ГПУ прикриває сепаратистів і кума Путіна і готова саджати тих, хто проти них бореться", - так 28 січня 2016 року на своїй сторінці у Facebook відреагував на дії ГПУ  нардеп Левус.

LEVUS

За версією "Українського вибору", нардеп від "Народного фронту" протягом 17-21 грудня 2015 року на своїй сторінці в Facebook "бездоказово звинувачував Віктора Медведчука і "Український вибір" в проведенні "сепаратистських з'їздів", а також вимагав негайно арештувати лідера "Українського вибору", інформує видання "Еспресо".