Мер Броварів прорекламувався на спонсорських цукерках без відома самих спонсорів

скачанные файлыТОВ «Броварський Заводобудівельний Комбінат» виділяло кошти на придбання новорічних подарунків (наборів цукерок фірми ROSHEN) для вихованців броварських дитячих навчальних закладів. Одначе в компанії не знали про той факт, що в дитячих садочках ці новорічні подарунки будуть роздаватися з іменною вітальною листівкою від імені міського голови Броварів Ігоря Сапожка.

Про це написала представник компанії ТОВ «Броварський Заводобудівельний Комбінат» Олександра Дудар у групі Бровари на Фейсбук.

«Єдина людина в нашому місті, яка не перестає дивувати, це Ігор Васильович (Сапожко – авт.) Компанія БЗБК дійсно виділяла ці кошти. У листопаді 2015 року мер повідомив, що в бюджеті немає коштів на купівлю новорічних подарунків. «Прошу всі великі підприємства міста скинутись і придбати подарунки, інакше діти залишаться без них», - сказав мер. Як ми повинні бути вчити? Нехай в шоколадних цукерках мало користі, зате багато радості. Подарунки оплачувались напряму на рахунок магазина ROSHEN (рахунок прикріпляю), після чого забирались і розвозилися уже не нами», - написала О.Дудар
рахунок на закупівлю подарунків

«Поняття «спонсорство», «PR», «хабар» тут абсолютно не доречні, оскільки ми ніде не згадували про це і не очікували почути слова вдячності від будь-кого. І все б нічого, але батьків обурило те, що подарунки йшли з листівкою від мера. Нас це теж здивувало і дивує до сьогодні. А нас таких трохи більше, ніж 10 підприємств», - зазначила О.Дудар і резюмувала, що ситуація неприємна,  але попри це, підприємство не перестане дарувати подарунки діткам наступного року - просто більш ретельно продумає, як це правильно зробити.

Як повідомили в коментарях деякі учасники групи Бровари у Фейсбук, у дитячі заклади новорічні подарунки для дітей і вітальні листівки від мера привезли окремо. І вихователі змушені були самотужки скріплювати їх степлером.

У підсумку лишилось одне запитання, чиїм коштом були надруковані вітальні листівки від мера?

Як уже повідомляв «Ні корпуції!», під час урочистих заходів до свята Нового року у дитячих садках Броварів вихованці ДНЗ отримали новорічні подарунки (набори цукерок фірми ROSHEN) ніби-то від міського голови міста Ігоря Сапожка.

Такий висновок було зроблено на підставі того, що до подарунків була прикріплена іменна листівка з привітаннями від мера.

Одначе, як з’ясував «Ні корупції!», ні міський голова на свої особисті кошти, ні міська рада Броварів на гроші міста новорічних подарунків для дітей не закуповували.

«Броварською міською радою та її виконавчим комітетом у 2015 році кошти на закупівлю новорічних подарунків для вихованців ДНЗ та виготовлення листівок від міського голови І.В.Сапожка не виділялись. Новорічні подарунки в кількості 5195 штук для дітей дошкільних навчальних закладів міста Бровари були надані спонсорами», – відповіли «Ні корупції!» на запит у Броварській міській раді.