Директор КП, який закривав очі на вирубку дерев у Конча-Заспі, відбувся доганою від Кличка

83_bigДиректор Комунального підприємства «Лісопаркове господарство «Конча-Заспа» Анатолій Лантух за порушення порядку відведення лісосік та самовільну вирубку дерев у Конча-Заспі відбувся лише доганою .

Саме до такої дисциплінарної відповідальності притягнув Лантуха міський голова Києва Віталій Кличко, про що свідчить відповідне розпорядження, розміщене на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації.

Підставою для догани директору КП стала позапланова перевірка «Лісопаркового господарства «Конча-Заспа», під час якої Державна екологічна інспекція у Києві виявила наступні порушення:

- порушення порядку відведення лісосік у рубку;

- факти самовільного знесення дерев;

- неналежне оформлення дозвільних документів у сфері спеціального використання лісових ресурсів.

22

Раніше ЗМІ неодноразово повідомляли про факти вирубки дерев у лісовому масиві Конча-Заспа начебто для розчистки території для майбутньої забудови.

Зокрема, у 2012 році активіст Національного екологічного центру України Олександр Соколенко повідомив «Українській правді. Київ» , що на на території ландшафтного заказника місцевого значення «Обухівський», який розташований у Конча-Заспі під Києвом, невідомі особи валять дерева. Тоді екологи звернулись до Генеральної прокуратури та МВС з проханням зупинити знищення заказника. І тоді ж директор КП Анатолій Лантух усіх заспокоїв, мовляв, жодних причин для хвилювань немає, оскільки все відбувається за планом.

"Ні корупції!" нагадує, що торік Віталій Кличко своїм розпорядженням від 09.09.2015 р. N 858 «Про організаційно-правові заходи щодо виконання рішення Київської міської ради від 20 листопада 2014 року N 386/386 «Про припинення деяких комунальних підприємств» приєднав КП «Лісопаркове господарство «Конча-Заспа» до Київського комунального об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» на праві структурного підрозділу без створення юридичної особи.