Публікації у ЗМІ змусили чиновника залишити посаду “за власним бажанням”

на фото Богдан Маслечко

На фото - Богдан Маслечко

У Черкасах чиновник звільнився нібито за власним бажанням після оприлюднення фактів закупівлі зупиночних павільйонів майже на 1 млн.грн. Про такий вчинок директора міського комунального підприємства «ЧЕЛУАШ» Богдана Маслечка повідомив у Фейсбук міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Як розповідав «Ні корупції», наприкінці минулого року у Черкасах встановили вісім нових павільйонів на зупинках громадського транспорту.

Загалом на заміну чи встановлення зупиночного комплексу було передбачено один мільйон гривень із місцевої скарбниці. Громадськість поставила під сумнів прозорість використання державних грошей.

cherk-bas-stop-01Анатолій Бондаренко після звільнення пана Маслечка зазначив, що у цій справі крапку ставити зарано. Ну звісно ж!  Адже чиновник наприкінці того ж таки 2015 року повідомив, що у планах місцевої влади - тотальна заміна усіх проблемних зупинок міста. "Один раз цю проблему потрібно вирішити, як ви бачили, 8 нових зупинок уже встановили. Вартість однієї зупинки без облаштування – 48 900 гривень. Випускають їх у Монастирищі. 50 зупинок будуть коштувати 2,5 мільйони гривень, це вже буде половина усіх зупинок у місті». 

cherk-bas-stop-07Керівника підприємства, який потрапив під роздачу, звільнили. Втім, це не дає жодних гарантій, що при закупівлі чи ремонті наступних 50 зупинок чиновники не застосують напрацьовані схеми.