На Волині посадили суддю-хабарника

Суд 300 250 profvesti.orgПрокуратура області оскаржуватиме в касаційному порядку вирок Апеляційного суду Волинської області у кримінальній справі щодо судді Червоноградського міського суду Львівської області. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Нагадаємо, у травні 2012 року правоохоронці задокументували факти вимагання та одержання суддею ‪хабара від чоловіка, щодо якого складались протоколи за вчинення адміністративного правопорушення. Взамін на мінімальне покарання та повернення частини вилучених у громадянина коштів суддя вимагав 1200 доларів США.

Ковельський міськрайонний суд 25 травня 2015 року визнав служителя Феміди винним в одержанні неправомірної вигоди й постановленні ‪неправосудного рішення та призначив йому ‪покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років зі встановленням дворічного іспитового строку.

Також суддю було позбавлено другого кваліфікаційного класу судді.

Прокуратура, оскарживши це рішення, наполягала на суворішому покаранні для служителя Феміди й позбавленні його права займати посади, пов’язані з відправленням правосуддя.
Дослухавшись до доводів прокурорів, апеляційний ‪суд скасував вирок суду першої інстанції – позбавив його права 3 роки займати посади, пов’язані з відправленням правосуддя, в іншому ж лишив вирок без змін.