На Хмельниччині посадовці вкрали зерна на 700 тисяч гривень

ZERNOПрацівники сільськогосподарської кампанії з Хмельницької області привласнили зібране на полі зерно та згодом реалізували його на користь третіх осіб.

Співробітники управління захисту економіки в Хмельницькій області в ході реалізації оперативної інформації щодо вчинення кримінальних правопорушень в сфері агропромислового комплексу встановили, що службові особи Славутського відділення одного з сільськогосподарських товариств, зловживаючи службовим становищем, за попередньою змовою із робітниками вказаного товариства, влітку, під час збирання врожаю пшениці, обмолотили частину поля площею понад 45га, а зерно пшениці привласнили та згодом реалізували на користь третіх осіб.

У результаті злочинних дій службових осіб Славутського відділення згаданого підприємства товариство недоотримало 231 тонну пшениці, що у грошовому еквіваленті становить 737 тисяч 280 гривень.

Слідчі Славутського відділу поліції в Хмельницькій області за фактом привласнення урожаю пшениці відкрили кримінальне провадження за ч.4 ст.191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Санкція статті передбачає покарання позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років із забороною обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Управління захисту економіки