На хабарі спіймали заступника начальника митного поста “Запоріжжя-Аеропорт”

Під час затримання хабарника. Фото СБУ

Під час затримання хабарника. Фото СБУ

Співробітники Служби безпеки України спільно з Національною поліцією затримали на хабарі заступника начальника митного поста "Запоріжжя-Аеропорт".

Чиновник вимагав дві тисячі двісті доларів США від працівників однієї з авіаційних компаній за неперешкоджання виконання ними службових обов’язків.

Правоохоронці затримали митника у власному кабінеті під час отримання частини хабара у розмірі однієї тисячі семисот американських доларів.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Тривають обшуки за місцем проживання, у службовому приміщенні хабарника та у його можливих спільників з числа працівників митного посту.

Прес-центр СБУ

Довідка "Ні корупції!"
Як ми повідомляли раніше, співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою тиждень тому затримали на хабарі головного державного інспектора управління протидії митним правопорушенням та боротьби з контрабандою митного посту "Бориспіль-Аеропорт".

Посадовець організував систематичне вимагання грошей від громадян за безперешкодний пропуск товарів. Правоохоронці затримали митника на робочому місці під час отримання чергового хабара у розмірі п’ятисот доларів США.

Під час обшуків за місцем проживання митника співробітники спецслужби вилучили майже п’ятдесят п’ять тисяч доларів, сім тисяч фунтів стерлінгів, дві з половиною тисячі євро та понад сімсот грам золота.