Миколаївський водопровід будуватимуть росіяни, які виводили гроші в офшор

Корупція 300В листопаді 2015 року комунальне підприємство «Капітальне будівництво міста Миколаєва» провело конкурсні торги на будівництво водопроводу до мікрорайону Тернівка.

Як повідомляє «Вісник державних закупівель», бажаючих зареєструвалося було вісім фірм,пише «Бюро аналізу політики».

Шість із восьми пропозицій було відхилено. До речі, всі вони були дешевшими за акцептовану. Комісія з конкурсних торгів аргументувала свою позицію тим, що ці фірми неналежним чином оформили і подали документи.

Переможцем конкурсних торгів стало ТОВ «ВІК Технології».  Сума договору склала 6 млн. 610 тис. грн. За ці гроші зазначена фірма повинна збудувати водогін до Тернівки протягом 2015-2016 років. Важливо зазначити, що ТОВ «ВІК Технології» заснували громадяни Росії Володимир Агіян і Олександр Жак, а також виведена в кіпрський офшор компанія «Кібко Холдінгс ЛТД», зареєстрована в місті Нікосія, столиці Кіпру.

Володимир Агіян також очолював раду директорів ЗАТ «Водоканалстрой», що працювала в Росії. Там він постійно отримував підряди з енергетики та водопостачання в Санкт-Петербурзі.

За даними місцевих ЗМІ, у квітні 2013 року по справах «Водоканалстроя» велося слідство - правоохоронці запідозрили компанію в розкраданні 400 мільйонів російських рублів та закупівлі закордонного обладнання у контрабандистів.