Лікар вимагав п’ять тисяч за призначення інвалідності хворій дитині

Гроші, вилучені як хабар. Фото СБУ

Гроші, вилучені як хабар. Фото СБУ

Служба безпеки України спільно з прокуратурою викрила на хабарі голову лікарсько-консультативної комісії – завідувача відділенням одного з медичних закладів Чернівецької області.

Лікар вимагав від батька неповнолітньої дівчинки п’ять тисяч гривень за призначення дитині групи інвалідності та встановлення пенсії.

Правоохоронці затримали здирника в його службовому кабінеті під час отримання хабара.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБУ

Довідка "Ні корупції!"
Як ми повідомляли, у січні 2016 року співробітники Служби безпеки України спільно з Національною поліцією затримали завідуючого пологовим відділенням однієї з районних лікарень Херсонської області, який вимагав гроші від батьків за врятування немовляти.

Лікар забажав отримати п’ять тисяч гривень за надання обов’язкової лікарської допомоги матері та новонародженому, які потребували первинної медичної допомоги.

Без отримання хабара завідуючий відмовлявся здійснювати підтримку життєдіяльності слабкого немовляти та його матері, яка знаходилася у важкому післяпологовому стані.

Окрі того, Служба безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою затримала на хабарі керівника одного з підрозділів прокуратури Кіровоградської області.

Старший радник юстиції, користуючись зв’язками в правоохоронній та судовій сферах, заарештувала вагітну мешканку Києва з метою вимагання 6 500 доларів за її звільнення з-під варти та повернення елітного позашляховика.

Зловмисникам в обох випадках оголошено підозру у скоєнні злочинів.