Команда Януковича на рекламі «Укрзалізниці» розікрала понад 20 мільйонів

Фото: ЗН

Фото: ЗН

Генпрокуратура розслідує розкрадання 21 млн грн., які «Укрзалізниця» заплатила за фіктивні послуги з реклами. Про це пише «Перша інстанція».

З матеріалів справи випливає, що Головне слідче управління Генпрокуратури розслідує заволодіння майном залізниць в особливо великих розмірах за участю посадових осіб «Укрзалізниці» і приватної компанії «СМАРТ МЕНЕДЖЕР» (ч. 5 ст. 191 КК України).

З'ясувалося, що керівництво держадміністрації залізничного транспорту і «СМАРТ МЕНЕДЖЕР» протягом 2011-2014 рр. Уклали договори з надання послуг інформаційно-іміджевої підтримки діяльності «Укрзалізниці» в засобах масової інформації.

Вони не були виконані, але протягом зазначеного періоду на підставі складених завідомо неправдивих документів - актів здачі-приймання послуг - гроші держпідприємства перерахували приватній компанії.

У документах було відображено надання послуг на суму 21 млн грн. Ці кошти у подальшому перераховувалися за уявні договори на фіктивні підприємства. Кримінальне провадження зареєстровано 5 жовтня 2015 року.

Згідно держреєстру юридичних осіб, засновником «Смарт Менеджера» є шотландська компанія «Ріджленд Венчас». Влітку 2014 року у неї змінився керівник, яким став Владислав Столярчук.